Само Лепило ПВЦ винил Позадини Гроздобер Ленти Едноставна Ретро Дрво Ѕид Хартија Кујна, Дневна Соба и Постелнината Соба DIY Оркестарот Дома
Ново

Само Лепило ПВЦ винил Позадини Гроздобер Ленти Едноставна Ретро Дрво Ѕид Хартија Кујна, Дневна Соба и Постелнината Соба DIY Оркестарот

DEN 1240.80

Во форма достапна за нарачката


Само Лепило ПВЦ винил Позадини Гроздобер Ленти Едноставна Ретро Дрво Ѕид Хартија Кујна, Дневна Соба и Постелнината Соба DIY Оркестарот Дома
Опис
Материјал : ПВЦ
Објектот Големина : 3m × 60cm / Ролна
Примена Опсег : Мебел,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет
Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел , Дневна Соба, Спална Соба,
Мебел, реновирање, во ЖИВО позадина, Coffee house
Карактеристики : - Добар Lightfastness, Еко-пријателски, -Издржливи,- Само-лепило
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
1, Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
2, Купи доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне
боја разлика.
3, На клиенти од Бразил би сакал да брод од експрес, ве Молиме да обезбеди ме вашиот CPF
или CNPJ Бр. под ред, ви благодарам!
Топло Совети : Ако не сте сигурни колку ролни треба да се купи,ве молиме да ни кажете висина
и широчина на ѕидот,ние може да се препорача за вас.
ПОВРАТНИ информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
1.Политика на враќање детали :
Купувачите можат да добијат делумна наплата, и да ги item(s) ако тие не се како што е опишано, или се поседува секој квалитет на прашања од страна на преговарање директно со продавачот
2.ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.

Главните својства

Димензии:
60cm X 3м
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Функција:
Отпорен на вода,самолепливи,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Пластични
Стил:
Модерна
is_customized:
Yes
Употреба:
Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Шема:
Лента
Број На Модел На:
ZCX-WP0083
Површински Третман:
Exfoliator
Тип:
ПВЦ
Шема:
No

Избор на купувачот