CITALL Карбонски Влакна Стил Автомобил Авто рачната Сопирачка се Справи со Капак Заштитник Оркестарот Акк за Ford Мерцедес ФОЛКСВАГЕН БМВ Mazda Kia Хонда Suzuki
Ново

CITALL Карбонски Влакна Стил Автомобил Авто рачната Сопирачка се Справи со Капак Заштитник Оркестарот Акк за Ford Мерцедес ФОЛКСВАГЕН

DEN 163.00
DEN 239.04

Во форма достапна за нарачката

Карбонски Влакна Стил Автомобил Авто Пластични рачната Сопирачка Покрие Заштитник Декорација Додаток " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Црно-Сребрен Материјал : ABS пластика Големина : 12.5 x 3.2 cm(4.9 x 1.2 инчен) Точка се вклучени : 1 x автомобил рачната сопирачка се покриваат со налепница Компатибилен Со :
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" : Голф, Sagita, Златица, Caddy, Passat, Поло, Jetta
Одговара за Мерцедес-Бенц : А / Б / В / E / M / S Класа, CLA, GLK, CLS
Одговара за Ауди : A3, A4, A5, A6, A8
Одговара за BMW : 1 / 3 / 4 / 5 / 7 Серија, X1, X3, X4, Х5, X6
Одговара за Mazda : 3, 6, CX-5, CX-7
Одговара за Hyundai : ix35, Santa Fe, Tucson, Sonata, Elantra
Одговара за Хонда Граѓански Договор Град CR-V Одисеја Одговара
Одговара за Chevrolet : Cruze, Malibu, Тахо, Приградски
Одговара за Kia : Оптима, Рио, Sportage,
Одговара за Peugeot : 206, 207, 308, 406, 407
Одговара за Форд Фокус, Edge, Фузија, Mustang,
Одговара за Suzuki : Брза, SX-4
Одговара за Тојота : Camry, 4 Runner, е корола, Highlander, Prius, Сиена, Yaris
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински. Answer : ___________________________ Note :
1) Производот е само карбонски влакна стил, материјалот е пластика, не карбонски влакна.
2) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
3) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи. "Опис На Производот
Функција :
1) Направени од високо квалитетна ABS, практична и издржлива.
2) Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил од иднината прст ноктите, копчиња гребнатини итн..
3) Заштита и декорација на вашиот автомобил во голема мера рачката на рачната сопирачка.
4) Само-лепило, лесно да се инсталира. "Фото Шоу

Главните својства

Тип На Објект:
Рачната Сопирачка Костец
Објектот Тежина:
0.057kg
Име На Модел:
-
Објектот Должина:
12.5cm
Објектот Ширина:
3.2cm
Материјал Тип:
ABS Пластика
Година:
2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Бренд Име:
CITALL
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност
Карактеристики:
Заштита и декорација на вашиот автомобил рачката на рачната сопирачка
одговара 1:
за ФОЛКСВАГЕН
Се вклопат 2:
За Бенц
Одговара 3:
за Ауди
Одговара 4:
за BMW
Одговара 5:
За Mazda
Одговара 6:
За Hyundai
Одговара 7:
за Хонда Граѓански Договор Град CR-V Одисеја Одговара
Одговара 8:
за chevrolet
забелешка:
Ве молиме да се измери големината пред купување

Избор на купувачот