Нови Мажите Печатење Т Кошула Мода Обичните Памучни Дише Боја Пердув Младите Т Кошула Класичен Јапонија Harajuku О-вратот Кратко Sleeve
Ново

Нови Мажите Печатење Т Кошула Мода Обичните Памучни Дише Боја Пердув Младите Т Кошула Класичен Јапонија Harajuku О-вратот Кратко

DEN 525.00
DEN 728.64

Во форма достапна за нарачката


Висина 160-165cm, тежина 50-60kg, погоден за М
Висина 165-172cm, тежина 60-70kg, погоден за L Висина 170-175cm, тежина 70-80kg, погоден за XL Висина 170-180cm, тежина 82.5-90kg, погоден за XXL Висина 180-195cm, тежина 90-100kg, погоден за 3 XL Висина 180-195cm, тежина 100-110kg, погоден за 4 XL Висина 180-195cm, тежина 110-120kg, погоден за 5 XL Висина 180-195cm, тежина 122.5-135kg, погоден за 6 XL

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
JOYSWAMM
Продажба со Pack:
No
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Печат на темата:
Карактер печатење
Материјал Состав:
95% памук
Јака Тип:
Круг јака
Боја:
Бела, сива, темно сина, темно зелена, бургундија
Големина:
M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL 6XL
Тип Верзија:
Лабава удобно
Применливи Сезона:
Лето
Времето на пазарот:
2017
Се применува објекти:
Голема големина момчиња млади битник
Основниот стил :
Тинејџерите Облека

Избор на купувачот