Coque Флип Случај За Huawei Чест 5X Луксузни СТП Кожен Паричник Телефон Случај Торбичка Кожата Потпирачот Дизајн + Држачот на Задниот Поклопец
Ново

Coque Флип Случај За Huawei Чест 5X Луксузни СТП Кожен Паричник Телефон Случај Торбичка Кожата Потпирачот Дизајн + Држачот на

DEN 192.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката

Coque Флип Случај За Huawei Чест 5 X Слава Игра 5 X Луксузни СТП Кожен Паричник Телефон Случај Торбичка Потпирачот Дизајн + Држачот на Задниот Поклопец 100% Сосема Нов Случај Направени Од Топ Квалитетни Материјали Совршено се Вклопуваат За Вашиот Паметен Телефон Моден Дизајн, Лесен и Трајни Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорни Внатре Случај ( Пратени по случаен избор ) : Јасно или Црни или Бели Право дупки за говорникот и камера на задната руски Пријател се Обрне Внимание ве Молиме >>> ве Молиме да го пополните примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка.Ви благодариме за вашиот разберат За Превозот Метод >>> производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , која не може да биде песна откако пратката лево Кина. Ако ви треба целосна следење , ве молиме изберете " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ", и да додадете на пари за следење .

Главните својства

Бренд Име:
DOREXLON
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Потпирач,Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Егзотични,Сјајна,Jewelled,Симпатична,Гроздобер,Бизнис
Големина:
Wallet Case Pouch Style & Card Slot & Stand Function
Карактеристики:
Тешко Пластични Црна Случај(внатре)+СТП Кожа(надвор)
одговараат за:
Случај За Huawei Чест 5X
боја:
Црно;Сина;Кафеава;Злато;Трендафил
Пад на превозот:
Поддршка
Материјал:
Најдобри СТП кожа+Тешко Пластични случај
Опис:
Флип паричникот случај со кредитна картичка носителот / Пари на слот за
Камерата:
Точни камера на задната страна
Стил:
Флип +Назад случаи
Употреба:
Заштита,Декорација
категорија:
мобилна галантерија
Место на Потекло:
Шенжен Кина

Избор на купувачот