LAMOON Капка Обетки за Жените Природни скапоцен камен Пурпурна Аметист 925 Sterling Silver парична Казна Накит Долго Dangle Earring EI019
Ново

LAMOON Капка Обетки за Жените Природни скапоцен камен Пурпурна Аметист 925 Sterling Silver парична Казна Накит Долго Dangle Earring

DEN 745.00
DEN 1242.24

Во форма достапна за нарачката


LAMOON 8мм 3.3 кт 100% Природни Заобленоста Пурпурна Аметист 925 Фунта Сребрен Накит 18 K Розово Злато Позлатен Капка Обетки LMEI019
ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА АМЕТИСТ >>>
【Бренд】 : LAMOON
【Item Type】 : Заобленоста Пурпурна Аметист Капка Обетки
【Главниот Камен】 : 8mm Пурпурна Аметист
【Meterial】 : 925 Sterling Silver
【Позлата】 : Роза Злато Позлатен
【Прилики】 : Забава/Свадбена/Подарок/Дневно/Годишнината/Датира
Сертификат број :
P1612013502
поддршка за проверка на следната веб :
www.ngstc.cn
Ние обезбедуваме бесплатен превозот со сите видови на превозот метод, како пост воздух mail, DHL, Aramex, Fed Ex, EMS и така натаму, зависи од земјата на дестинација и цел износ, Ако сакате да го одредите за испорака метод, ве молиме да обрнете превозот цена, Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца,Ви Благодариме!
Превозот Начин
Проценето Време на Испорака за Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Проценува Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15~60 Дена 17track.net DHL Express 3~10 Дена dhl.com Epacket 7~20 Дена ЕМС Изразуваат 5~15 Дена 17track.net Ali Express Стандард Превозот 16~60 Дена global.cainiao.com СФ Изразуваат 5~20 Дена www.sf-express.com Posi Финска Економија 15~60 Дена Fedex Експрес 5~15 Дена fedex.com Хонгконг Пост Воздух Mail 15~45 Дена hongkongpost.hk Продавачот за Испорака Метод 15~60 Дена global.cainiao.com Aramex 5~15 Дена aramex.com
♦Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
♦Пост воздух mail на Источно-Eruopean земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
♦Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок.
♦ За одржување : Сите накит ќе слабее, како што минува времето, добра одржување може да помогне да се задржи подолго! ИЗБЕГНУВАЈТЕ ПОТ СЕ ИЗБЕГНЕ БАЊА ИЗБЕГНУВАЈТЕ СПИЕЊЕ СЕ ИЗБЕГНЕ ХЕМИКАЛИИ И ОДРЖУВАЊЕ НА

Главните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Партија
Број На Модел На:
Обетки
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
Аметист
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Certificate Type:
NGSTC
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Бренд Име:
LAMOON
Сертификат Број:
P1612013502
Капка Обетки:
обетки за жени
Природни скапоцен камен:
Виолетова Аметист
925 Sterling silver:
Парична Казна Накит
Долго Dangle Earring:
Обетки
Трендовски Накит:
Бело Злато БОЈА
фунта-сребро-накит:
единствена
Роуз Златна Боја:
жолто злато во боја
18K злато:
гроздобер накит
Додатоци:
Brincos

Избор на купувачот