KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA273 M2A2 ODS & де ... Бредли & rdquo; Дополнителни retrofit комплет 1
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA273 M2A2 ODS & де ... Бредли & rdquo; Дополнителни retrofit комплет 1

DEN 1681.44

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Следи оклопни возила
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот

1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Ново
1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Во форма достапна за нарачката
DEN 239.52
Класификација на производот: