KNL ХОБИ Војаџер Modelger Модел PEA333 на втората Светска Војна, германските војници со метални гравирање детали на парчиња
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Modelger Модел PEA333 на втората Светска Војна, германските војници со метални гравирање детали на парчиња

DEN 1306.08

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот