Се Водат Памук Африкански Дизајн Headscarf Долго Глава Шамија Еврејски Headcover Turban Shawl Искриват Коса Бохемски Headwrap Chemo Turbante
Ново

Се Водат Памук Африкански Дизајн Headscarf Долго Глава Шамија Еврејски Headcover Turban Shawl Искриват Коса Бохемски Headwrap

DEN 375.00
DEN 765.60

Во форма достапна за нарачката


Големина : се Вклопува сите возрасни/170*26cm
Боја : Како на фотографии
Материјал : Памук&Spandex
Пакување : парче turban Една OPP вреќа
Враќање & Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
За Даноци 1) Провизии, даноци и царини за увезените стоки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2) ве Молиме распрашува што пред да ја Купите на вашата земја е царинската испостава што овие дополнителни трошоци можат да се применат.

Главните својства

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Тип:
Bandanas
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
памук шамија долга опашка шапка

Избор на купувачот