5yards Бел Памук Везови Ткаенина Везени Модели Облека Tissu Шиење Здолниште Крпа Tecido Чипка Ткаенина Текстил
Ново

5yards Бел Памук Везови Ткаенина Везени Модели Облека Tissu Шиење Здолниште Крпа Tecido Чипка Ткаенина Текстил

DEN 2616.00
DEN 3076.80

Во форма достапна за нарачката


Ние бевме почна Aliexpress на 26 Април 2017, и можете да најдете на нашиот производ е со висок квалитет (што може да се провери од страна на нашите) .
Едноставно контактирајте не и дозволете ни да знам што производот што го барате, и ние ќе го тргнеме тоа за вас.
5 Ѕвезди за вас : ако ви се допаѓа и сакате да се купи други quanti парти, оставете порака ве молам. 1. Материјал : 100% ПАМУК. 2. Боја : Бела. 3. Големина : прибл 130cm. 4. Одлично за свадба, облека. 5. Ве молиме овозможи бојата разликата помеѓу следи покажа дека и вистинскиот објект. Answer : ___________________________ Note : Кога сте заинтересирани, ние може да понуди повеќе слики за детали. Ние се концентрираме на Облека, Додатоци во Кина.Нашите ракување со предмети се сите висок квалитет и ниска цена. Исто така можеме да ви понудиме мала количина од брза испорака.Ако би сакале да имаат снабдувач на Кинески облека додатоци. Ве молиме контактирајте со нас сега. Ние веруваме дека може да помогне со вашиот бизнис!!

Главните својства

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Ширина:
130CM
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Број На Модел На:
ty24

Избор на купувачот