Висок квалитет на двојно перница памук бонбони кадифен играчки голема глава перница / перница За 50CM
Ново

Висок квалитет на двојно перница памук бонбони кадифен играчки голема глава перница / перница За 50CM

DEN 717.60

Во форма достапна за нарачката


Висок квалитет на двојно перница памук кенди
Личност Fengguo памук кадифен играчки голема глава перница / перница
[материјал] супер мека памучна velveteen + мека кожа
[100% ] високо квалитетни PP памук пополнување
Големина : За 50cm
И во минатото без перница, Ова е двоен - вредност специјална понуда!

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Перница/Перница
Бренд Име:
SPIXT
Форма:
Гениј
Предупредување:
1pcs
Број На Модел На:
За 50cm
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
Цвет

Избор на купувачот