Мајка и Ќерка Свадба Фустани Елегантен Партија Туту Здолниште Кат Должина Прилагодите Мајка и Ќерка Бебе се Облекуваат Деверуша Облека
Ново

Мајка и Ќерка Свадба Фустани Елегантен Партија Туту Здолниште Кат Должина Прилагодите Мајка и Ќерка Бебе се Облекуваат Деверуша

DEN 3647.00
DEN 3647.04

Во форма достапна за нарачката


СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! Само високо квалитетни Производи е дозволено да се продава во оваа продавница, ние ќе ги провери evey производи " квалитет пред да се испрати надвор! Цената е за едно лице само
ако треба за мајка и деца pls плати заедно
Како да се купат 2 облека и за девојка и мајка? Чекор 1 : ве Молиме изберете боја и големина за девојка. Потоа кликнете на "додади во кошничка". Чекор 2 : "Продолжи Шопинг" за да изберете боја и големина за мајка ми. Потоа додадете во количката. Чекор 3 : "View количка" да плати за двата облека
ЗА ГОЛЕМИНА
Големина /запис
предлагам Тежина (кг)
градите (cm)
Половината(cm)
предлагам висина(cm)
мајка S
45
80
63 155 мајка М 52 84 67 160 мајка L 57 87 70 165 мајка XL 63 90 73 170 мајка 2 XL 70 93 76 175
Ние сме ОЕМ Фабрика,ние не средниот бизнис.Сите Фустан се директни Произведуваат и Испратете ја на вашата страна.
Па со Ист Квалитет, Но цената е многу Ниска Од венчаница продавница и средината бизнисмен.
Ние само го користите на Најдобар Квалитет на материјали за изработка на нашите клиенти фустани.Нашиот принцип е :
ИЗРАБОТКА НА НАЈДОБАР ФУСТАН ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ
(ние нудиме на големо на посебна етикета во венчаница)
1. ние обично брод вашата нарачка во рок од 2 дена во приемот на вашата исплата.
2.ние брод предмети преку EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,ТНТ ,epackt или Кина/Хонгконг Пост воздухопловната, ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.
3. Помалку $100, предаден од страна на Кина/Хонгконг пост. Над $100, предаден од страна на EMS, UPS-от, DHL. Тоа обично трае 5-8days за испорака.
4. Кина /Хонгконг пост, нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго, искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1. Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме за вашата вредност време.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural (3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди)повратни информации.
Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

Главните својства

Големина:
mom S, mom M, mom L, mom XL, mom 2XL, 12M, 24M, 3T, 4T, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T
Бренд Име:
Aiqingsha
Тип На Објект:
Фустани
Материјал:
Spandex
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Симпатична
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Избор на купувачот