XL свила sleepwears лето жена 2017 нови женски кратко sleeve лабава розова возбудува мини свила sleepshirts nightgowns sleepwears голема
Ново

XL свила sleepwears лето жена 2017 нови женски кратко sleeve лабава розова возбудува мини свила sleepshirts nightgowns sleepwears

DEN 2851.00
DEN 4752.00

Во форма достапна за нарачката


големина на табелата
М : ГРАДИТЕ 98 CM
L : ГРАДИТЕ 102 CM
XL : ГРАДИТЕ 106 CM

Главните својства

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
Околу Врат
Материјал:
Свила
Сезоната:
Лето
Материјал Состав:
100% siilk
Број На Модел На:
S81003
Декорација:
Возбудува

Избор на купувачот