Ќебе, Удобност, Топлина Мека Кадифен Лесно Се Грижи Машина За Миење Париз, Ајфеловата Кула Мода Софа Кревет Фрли Дете Возрасни Топло Ќебе
Ново

Ќебе, Удобност, Топлина Мека Кадифен Лесно Се Грижи Машина За Миење Париз, Ајфеловата Кула Мода Софа Кревет Фрли Дете Возрасни

DEN 1324.00
DEN 1439.52

Во форма достапна за нарачката


добредојдовте на продавница МАТЕРИЈАЛ : Направен од фланелен боксери ткаенина , ова кадифен ќебе е супер меки, издржлив и лесен. Тоа е навремено и згаснат отпорни, не се пролева, и е погодна за сите сезони КАРАКТЕРИСТИКИ и ИЗДРЖЛИВОСТ - Остане топла и пријатна сите во текот на годината со Shilucheng Супер Меки Руно Ќебе. Тоа е многу мека и вентилирани, го прави добар избор за домаќинство,кампување, канцеларија и backpacking. Лесни го прави полесно за складирање. Тоа е, исто така, мулти-цел, чувствувате трајни и екстра топло ќебе, но нема да биде премногу жешка. Голема присутни идеја ЛЕСНО НЕГА : Машина за миење на ладно, собори сува на ниско; секогаш се мијат руно сам или со други руно ќебиња и облека, која е слична во текстура за да се спречи абразија; никогаш не користете кајгана на руно ќебе ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ние мислиме дека ќе си ја сакаат оваа ќебе колку што тоа го правиме! Но, во случај да не, Ние нудиме на 30-ден се врати и услуга за замена.Само за нашите клиенти можат да се добие 100% задоволство СОВЕТИ : Поради разликата на резолуција на екранот, осветлувањето и на снимање агол, тоа ќе постојат суптилни боја разлика. Ве молиме овозможи 1~3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на(сите мерења во см и pls забелешка 1cm=0,39 инчи) Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да остави било лошо повратни информации.Ние веруваме дека нашите вработени ќе ви даде задоволни одговор.Ви благодариме
Answer : ___________________________ Note : Ние може да се направи обичај, што може да ми даде вашата омилена фотографија. Или треба и други големини ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме

Главните својства

Големина:
150x200cm, 125x200cm, 100x150cm
Измијте Стил:
Механички Се Мијат
Бренд Име:
HommomH
Употреба:
Болница,Патување,Хотел,Воена,Пикник,Дома,Во Авион
Материјал:
Полиестер / Памук
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Сезоната:
Пролет/Есен
Функција:
Анти-Pilling,Преносни
Стил:
Американски Стил
Обликот:
правоаголник
одделение:
одделение А
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Возрасна Група:
Возрасни лица
Тежина:
800g
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
B01JRW7H5W
Техника:
Плетени
Шаблон Тип:
Личност шема

Избор на купувачот