Нова За Јамаха XJR400 XJR1200 XJR1300 XJR 400 1200 1300 ABS мотор, Мотоцикл Шофершајбната/ветробранското стакло+завртки Бел Висок квалитет
Ново

Нова За Јамаха XJR400 XJR1200 XJR1300 XJR 400 1200 1300 ABS мотор, Мотоцикл Шофершајбната/ветробранското стакло+завртки Бел Висок

DEN 857.00
DEN 911.52

Во форма достапна за нарачката


Име на производ : Мотоцикл Шофершајбната
Боја : Бела Fitment : за Suzuki за Хонда за Kawasaki за Јамаха Круизери & Стандарди ветробранското стакло Мотоцикл Шофершајбната Windscherm Правец на Екранот
Лесно да се инсталира, препорачуваме инсталиран од страна на стручно лице. Инструкции за инсталација не се вклучени.
Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја.

Главните својства

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Бренд Име:
HXMT
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Име На Модел:
Општ модел на Универзалната Улица
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
1kg
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Должина:
0inch
Боја:
Бела

Избор на купувачот