6000GS Магнетен Запис Detacher Новиот Билтен Магнет Стоп за Заклучување Detacher Lockpick Копче Lockpicking ЕАС Систем Магнет
Ново

6000GS Магнетен Запис Detacher Новиот Билтен Магнет Стоп за Заклучување Detacher Lockpick Копче Lockpicking ЕАС Систем Магнет

DEN 319.00
DEN 336.00

Во форма достапна за нарачката

Напомена : 1. ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 1-3 работни дена. Време на испорака за DHL : 4~7 работни дена /Post Mail : 14~25 работни дена. Ако вашата адреса е оддалечена област во DHL систем , ние ќе го промени Fedex ,UPS-от или други воздух express .секое ажурирање на вести ќе се забележи во вашата нарачка страница. 2. Pls се пополни во vaild превозот адреса. поштенски број и тел број е важно. Јужна Америка клиентот pls забелешка на CPF или CUIT број кога ќе ја одберете курирската служба DHL . 3. Некои земја увоз даночни е потребно . но ние ќе се прогласи за пониска цена обидете се да advoid тоа 4. За DHL превозот цена. првиот 0.5 кг е скапо. но, кога ќе го купите повеќе компјутери. ќе бидат евтини многу. Било прашање за производот и цел, Контактирајте со нас (24 / 7 интернет) голема количина ,голем попуст . Добредојдовте во мојата продавница ,многу го цениме за поддршка на нас . Ќе се потрудиме да ви послужи. Кога ви треба ,јас сум тука.
Име : шарени Мини шише вино тип кука кодот за отклучување на уредот
Модел : JS10
Материјал : алуминиум легура Големина : 20mm*56mm Магнетна сила : 6000 GS Тежина : 0.05 КГ Опис : за кука брави ве Молиме имајте во кој еден (1-7) дали ви треба

Главните својства

Број На Модел На:
JS01
Бренд Име:
MOFULONGSTAND

Избор на купувачот