KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35408 4 G-тип шасија на воздухот танкер & ldquo; Торнадо & rdquo; надградба со метал гравирање
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35408 4 G-тип шасија на воздухот танкер & ldquo; Торнадо & rdquo; надградба со метал гравирање

DEN 2228.16

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Воздушна одбрана тенкови
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот

1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Ново
1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Во форма достапна за нарачката
DEN 239.52
Класификација на производот: