4 101.6 mm РК Алуминиум Фабрика Специјално Drilled За DLE DLE85/111 DA100/DA85 Мотор Фиксно Крило РК Авион Додатоци
Ново

4 101.6 mm РК Алуминиум Фабрика Специјално Drilled За DLE DLE85/111 DA100/DA85 Мотор Фиксно Крило РК Авион Додатоци

DEN 1305.12

Во форма достапна за нарачката


4" 101.6 mm РК Алуминиум Фабрика Специјално Drilled За DLE DLE85/111 DA100/DA85 Мотор Фиксно Крило РК Авион Додатоци
Спецификација
Големина : 4 "
Карактеристики :
1. Држач за монтажа дупки и drilled
2.Свети Дизајн дното плоча може ефикасно да се намали тежината
3.Antiskid дизајн
4.Поправи слот дизајн го прави инсталација постабилна.
5.Доволно држач за монтирање на устата,играње гас авион без да се грижите надвор reaming
ПОГОДЕН ЗА АВИОНИ.
Количина : 1 парчиња
Испорака Детална :
1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи ти ред.Ние ќе ја испрати на производи за да можете
одеднаш на уплата
2.Објектот е предаден од кина пост воздухопловната.Стигнат до повеќето земји 15-30 дена
3.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте добиле објект во 45 дена , и ни даде 3 дена за проверка на undelivered пакет и причина ,ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас.
4.Ние не можеше да брод од Африканските земји освен Јужна Африка од воздухопловната .Значи, ако Африкански клиентите сакаат да ги купите овие производи,ве молиме контактирајте со нас за превозот проблем однапред.
Повратни информации
1. Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. Затоа вашата повратна информација е extremetly важно за нас.Ве молиме да оставите добар фидбек до нас ако не сте задоволни со нашата стока и услуга
2. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора ,и ќе се потрудиме да ги реши проблемите.
3.Испратете ни пред тргнување било негативни повратни информации или отворање спор на сајтот.Ние ќе ви помогнеме да го реши проблемот.

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Spinners
Бренд Име:
FLIGHT-MODEL.COM
За Возило Тип:
Авионите
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
3inch

Избор на купувачот