детска играчка скала висина мерка ѕид налепници за деца соби оркестарот цртан филм пвц раст на табелата ѕид decals diy mural постери
Ново

детска играчка скала висина мерка ѕид налепници за деца соби оркестарот цртан филм пвц раст на табелата ѕид decals diy mural

DEN 186.00
DEN 239.04

Во форма достапна за нарачката


Производ Слика / Ефект Слика / Производ Големина / Заврши Големина
Ве Молиме Обрнете Внимание На Големината
пакет содржи : 1 ѕидот налепница.
ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.
превозот терминот s
1. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.
2. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена .
експрес : 5-10 дена.(емс 10 -20 дена)
3.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот.
4. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.
5. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.но, не е отворен спор без cotact.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас.
2. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
3 .ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас.
повратни информации
ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме

Главните својства

боја:
multicolor
Бренд Име:
БОЈА CASA
Стил:
Цртан филм
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZYPA-184-N Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
Доби Производ големина(cm*cm):
60*Околу 90
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
120*93 само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Multicolor Ѕид Оркестарот
Содржина:
детска играчка скала
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Само лепак:
Yes
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница

Избор на купувачот