Декоративни Перница Случај Музика Симпатична Цртан филм dachshund Куче 17.5 Инчен Памук, Лен Стол Седиште Фрли Перница Покрие A1082
Ново

Декоративни Перница Случај Музика Симпатична Цртан филм dachshund Куче 17.5 Инчен Памук, Лен Стол Седиште Фрли Перница Покрие

DEN 206.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Детали за производот(Перница ги опфаќаат само!не се вклучуваат перница внатрешни работи)
Материјал : памук/polyster платно
Големина : 45см*45см
Важни Информации :
1 - Сите перници се рачно изработени, па таму ќе биде 2-3cm во големината на разликата
2 - Поради различни причини како monitor settings, светлина, итн. вистинската боја може да биде малку поинаква од тоа се покажува во продавницата.
3 - пред се не е квалитет проблем, сериозни купувачи само.

Главните својства

Број На Модел На:
A1082
Ткаенина Count:
80
Бренд Име:
WELOS
тема count:
100TC
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски,Не-Токсични
Употреба:
Хотел,Дома
Непристојни Слика:
No
Стил:
Dobby
одделение:
одделение А
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Лен

Избор на купувачот