100PCS М3 Најлон Црна ќор-сокак M3*5/6/8/10/12/15/18/20/25/30/35/40+6 Машки да се Женски најлон spacer проред завртки
Ново

100PCS М3 Најлон Црна ќор-сокак M3*5/6/8/10/12/15/18/20/25/30/35/40+6 Машки да се Женски најлон spacer проред завртки

DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


100 PCS М3 Најлон Црна ќор-сокак M3*5/6/8/10/12/15/18/20/25/30/35/40+6 Машки да се Женски најлон spacer
Завртка навој хексагонални стенд-оф изолација на машки да се женски тип, со црни најлон изградба.
Навој изолација се користи за да се магацинот или планината печатени кола и машина одбори.
На standoffs spacer се користи за да се задржи на матичната плоча над случај, се спречува плоча од shorting надвор и им помага на ладење.
Пакет Содржина : 100(+/-2%) x Хексагонални ќор-сокак Изолација
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Главните својства

Големина:
M3
Должина:
25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm, 18mm, 20mm
Вози Стил:
Никој
Пакет:
100-199Pcs
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Завртка Тип:
Проред Завртки
Глава Стил:
Никој

Избор на купувачот