OLGITUM Т Кошула Жените 2018 Пролет, Есен Ракав Секојдневен Лабава Т-маица Женски О Вратот Солидна Блузи Tee Блузи SW094
Ново

OLGITUM Т Кошула Жените 2018 Пролет, Есен Ракав Секојдневен Лабава Т-маица Женски О Вратот Солидна Блузи Tee Блузи SW094

DEN 343.00
DEN 672.00

Во форма достапна за нарачката

OLGITUM Т Кошула Жените 2018 Пролет, Есен Ракав Секојдневен Лабава Т-маица Женски О Вратот Солидна Блузи Tee Блузи SW094

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
SW094
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
OLGITUM
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни

Избор на купувачот