Титаниум Мрачно Мотоцикл Трки Со Велосипеди Алуминиум 7/8 Рака Костец Се Справи Со Бар За Хонда, Јамаха Нови ...
Ново

Титаниум Мрачно Мотоцикл Трки Со Велосипеди Алуминиум 7/8 Рака Костец Се Справи Со Бар За Хонда, Јамаха Нови ...

DEN 173.00
DEN 182.40

Во форма достапна за нарачката

Титаниум Мрачно Мотоцикл Трки со Велосипеди Алуминиум 7/8" Рака Костец се Справи со Бар За Хонда, Јамаха .. Нов Fitment : ве Молиме проверете handlebar големина пред да ја купите Универзална одговара на повеќето мотори со 7/8" лево зафат и на 1" право зафат Мала промена може да се бара 100% сосема нов Карактеристична шари модел Боја : Титаниум+црна Материјал : висок квалитет на алуминиум+ не се лизга гумени Дупка со дијаметар : 22mm(7/8") за левата страна, 25mm(1") за десната страна Лесна инсталација, заменете го оригиналниот рака костец директно Пакет се Вклучени : Еден пар на мотоцикл рака костец

Главните својства

Тип На Објект:
Костец
Објектот Висина:
5.31inch
Објектот Ширина:
1.75inch
Бренд Име:
GZRIVERRUN
Објектот Дијаметар:
0.88inch
Објектот Тежина:
0.16kg
Материјал Тип:
Алуминиум + Гума
Објектот Должина:
1.75inch
Име На Модел:
RR434

Избор на купувачот