2 парчиња 6mm CNC Метална Плоча/Обтекател/Седиште/Седло Гром Завртки Мото Додатоци Седиште Ореви Гром Завртка за Мотор Мотори
Ново

2 парчиња 6mm CNC Метална Плоча/Обтекател/Седиште/Седло Гром Завртки Мото Додатоци Седиште Ореви Гром Завртка за Мотор Мотори

DEN 111.00
DEN 129.12

Во форма достапна за нарачката


Спецификации :
Име на производ : CNC Метална Плоча/Обтекател/Седиште/Седло Гром Завртка 6mm за Харли
Боја : Црна, Сребрена
Материјал : Алуминиум
Бруто тежина : околу 30g
Производ големина : 33 X 20 X 20mm/1.30 X 0.79 X 0.79"
Карактеристики :
Направени на CNC алуминиум;
Парична казна и исклучителна занает; 2 X Гром Завртки 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните својства

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Име На Модел:
Топ Завртки
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
3.3cm
Објектот Ширина:
2cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Година:
2017
Објектот Тежина:
30g
Специјални Функции:
Седиштето Завртки
Бренд Име:
VODOOL
Објектот Висина:
2cm
Број На Модел На:
Топ Завртки за Харли
Материјал:
Бруто тежина:
За 30g

Избор на купувачот