100 Компјутери /Многу Жени 5.5 CM Ластичиња за Коса Носителот на Косата Бенд Заболување на Модата Гума Бендови Девојка Headwear Вратоврска Коса Додатоци Мешавина Боја
Ново

100 Компјутери /Многу Жени 5.5 CM Ластичиња за Коса Носителот на Косата Бенд Заболување на Модата Гума Бендови Девојка Headwear

DEN 782.00
DEN 989.76

Во форма достапна за нарачката


Материјали : Најлон +Гума Бендови
Големина : како слика покажува

Главните својства

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон
Тип:
еластична венчиња
Број На Модел На:
НЕ

Избор на купувачот