Кул Супер Ѕвезда Лејди Бренд Дизајнер Eyewear Мажите Очила За Сонце Жените Со Рамни Врвот Сонце Очила Плоштадот Злато Машки Висок Квалитет На Модата
Ново

Кул Супер Ѕвезда Лејди Бренд Дизајнер Eyewear Мажите Очила За Сонце Жените Со Рамни Врвот Сонце Очила Плоштадот Злато Машки Висок

DEN 282.00
DEN 470.40

Во форма достапна за нарачката


Ние обезбедуваме Брза Eliexpress превозот.ако треба ,ве молиме контактирајте со нас преку express-пошта или whatsapp,skype. Ние обезбедуваме услуга со dropshipping,ако треба на слики со бела Позадина,ве молиме контактирајте со нас. Ако сте направиле грешка за вашиот налог. ве молиме контактирајте со нас пред да се превозот надвор. Ние превозот е многу брзо. Ако имате било какви прашања со нашите услуги,ве молиме да ги споделите со нас.

Главните својства

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
YD11b
Леќа Висина:
54 mm
Пол:
Мажи
Стил:
Плоштад
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Леќа Ширина:
58 mm
Бренд Име:
CandisGY

Избор на купувачот