PLstar Космосот 2018 Топла продажба Мажи Жени Суичери Смешно Цртан филм Bugs Bunny печатење на 3d Crewneck секојдневен Pullovers Плус големина S-5XL
Ново

PLstar Космосот 2018 Топла продажба Мажи Жени Суичери Смешно Цртан филм Bugs Bunny печатење на 3d Crewneck секојдневен Pullovers

DEN 691.00
DEN 863.52

Во форма достапна за нарачката

Доколку ви се допаѓа нашата производи и задоволни со нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди.
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и коментари се многу важни за нас.
To Russian Федерација : 30-35 дена
To Braziland другите големи земји in South Америка : 30-40 дена
Answer : ___________________________ NOTE : . Време на испорака
Обично, вашиот објект ќе биде предаден во рок од 4-7 работни дена откако ќе заврши исплатата. Ние ќе рефундирање на дека по примена на објектот.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Бренд Име:
PLstar Космосот
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
џемпер
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Sleeve Стил:
Редовни
Тежина:
0.4kg
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Сезоната:
есен и зима
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Моден

Избор на купувачот