NaranjaSabor 2018 Летни Панталони Мажите Мажите Панталони Брз Сува Пролет Тенка Sweatpants Водоотпорен Војска Панталони За Mens Бренд за Облека
Ново

NaranjaSabor 2018 Летни Панталони Мажите Мажите Панталони Брз Сува Пролет Тенка Sweatpants Водоотпорен Војска Панталони За Mens

DEN 579.00
DEN 890.88

Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА .Тоа е за 2-3 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Сите димензии ние лично се мери и реалноста се обиде. Кога ќе го поставите цел ве молиме живее порака со вашата тежина (KG/LB) и висина(CM/IN) .Ние ќе ви помогне да се потврди големина.Ви благодариме!Ако не сте сигурни која големина може да се носат.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате !
Големина Информации
Азија Големина
Одговара На Половината
Хип
Должина
Бедрото
Предлагам Висина
Предлагам Тежина
CM
ИНЧ
CM
ИНЧ
CM
ИНЧ
CM
ИНЧ
CM
KG
S
72-80
28.3-31.4
96.0
37.8
99.0
39.0
52.0
20.5
160-170
50-60
М
74-84
29.1-33.0
97.0
38.2
100.0
39.4
54.0
21.3
170-175
60-67
L
78-86
30.7-33.8
106.0
41.7
102.0
40.2
56.0
22.1
175-180
67-73
XL
84-92
33.0-36.2
114.0
44.9
104.0
40.9
58.0
22.8
180-185
73-80
XXL
88-100
34.6-39.3
118.0
46.5
106.0
41.7
60.0
23.6
185-190
80-87
XXXL
88-102
34.6-40.2
124.0
48.8
106.0
41.7
62.0
24.4
190-195
85-95
Рака мерење ќе има разлики од околу 1-3cm 1inch=2.54 см

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Дебелина:
Лесен
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Бренд Име:
NaranjaSabor
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Џебови
Број На Модел На:
NZXX119
Пред Стил:
Pleated
Панталона Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Половината Големина(во инчи):
2.4-3.4
Должина:
Regular
боја:
Црна ,Сива ,Војска Зелена,Каки
Секс:
Машки,Маж,Момчиња
Стил:
Мажите Отворено Панталони,Спортски Панталони
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Функција:
Дише,Водоотпорен,Анти-УВ,Брз Сува
погоден:
Пешачење,Кампување,Риболов,Качување,Пешачење

Избор на купувачот