KAILYON Ретро Mens Универзална Двојно Палубата Mountaineering Телефон Случај Торба Спојувалка за Каиш Holster За iphone 7 7S 6 6S 5s 4s случај торбичка
Ново

KAILYON Ретро Mens Универзална Двојно Палубата Mountaineering Телефон Случај Торба Спојувалка за Каиш Holster За iphone 7 7S

DEN 361.00
DEN 501.12

Во форма достапна за нарачката


Функција : може да ја вметнете картичката, се врати клип, може да носат појас, може да се ротира. 2 бои : црна, кафеава 4 големини : 4.7 инчи : 7.5 cm*15cm, тежина : 85g, 5.1 инчи : 8.2 cm*15.5 цм, тежина : 92g, 5.5 инчи : 8.5 cm*16cm, тежина : 100g, 6,3 инчи : 9.5 cm*17.5 цм, тежина : 109g,
Купувачи ве молиме имајте во предвид :
драг пријател,откако ќе ги нарачате,ве молиме кажете ни за вашиот модел на телефон,ние испрати одговара торба за вас,инаку,ние испрати случаен избор .

Главните својства

Материјал:
4 7 инчи, 5 5 инчи, 6 3 инчи, 5 1 инч
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s плус,iPhone5c,iPhone 4,iPhone 7,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 7 Плус,iPhone 6,iPhone 3G/3GS,iPhone SE
Мало Пакет:
No
дизајн:
Спортски,Обична,Гроздобер,Бизнис
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Торбичка
Големина:
5.5 5.1'' 4.7'' 6.3''
Бренд Име:
KAILYON
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Број На Модел На:
За AGM X1

Избор на купувачот