KNL ХОБИ Војаџер Модел BR35013 современиот германски јазик леопард 1 леќа, светла трансформација парчиња (со MENG)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел BR35013 современиот германски јазик леопард 1 леќа, светла трансформација парчиња (со MENG)

DEN 1385.76

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот