Мотор Taillights Табличка Задна Кочница Опашка Светлина Планината За Харли Спортските Плувка Хеликоптер Страна Планината Опашка Кочница Светла
Ново

Мотор Taillights Табличка Задна Кочница Опашка Светлина Планината За Харли Спортските Плувка Хеликоптер Страна Планината Опашка

DEN 2321.00
DEN 2469.12

Во форма достапна за нарачката

Мотор Taillights Табличка Задна Кочница Опашка Светлина Планината За Харли Спортските Плувка Хеликоптер Страна Планината Опашка Кочница Светла Карактеристики: 1. Овој уникатен модуларен дизајн им овозможува на табличка да биде поставена хоризонтално или вертикално или на левата или десната страна на велосипед со bolting заедно користење на пред се намали монтажа дупки во заградата. Можете или да го болт оваа заградата на вашиот оска или било каде на вашиот рамка и менгеме тоа да тоа. 2. Исто така, се вклучени во комплетот е на 12 Volt 2.6" Круг "СТОП" Кочница/Опашка Светилка со црна умре фрлија домување и двоен филамент автомобилската стил сијалица. Тоа има дополнителни јасни објективот на дното за да го осветлат табличка. На оска планината дупка е 0.8" дијаметар, па ова може да се користи на Harleys со 3/4" оски и Метрички велосипеди со 20mm оски Напон : 12 V двојна сијалица со вжарено Материјал : Палка Алуминиум Домување и Железо Стојат Модел : Хоризонтална Или Вертикална Врска : 3 Жици Големина : Како на сликата покаже Fitment : ве Молиме Проверете Ја Големината Пред да ја Купите. Одговара За Најразлични Апликации, Harleys Choppers Спортските Плувка Сите Мотоцикл Пакет Се Вклучени :
1 Сет на Плоча со Кочница Taillight

Главните својства

Wattage:
12V
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Име 1:
Мотор Taillights Табличка Задна Кочница Опашка Светлина Планината
Име 2:
Мотор Taillights Табличка Задна Кочница Опашка Светлина
Име 3:
Мотор Taillights
Име 4:
Мотоцикл Taillights
Името 5:
Мотоцикл Опашка Кочница Светла
Fitment:
За Харли Спортските Плувка Хеликоптер Страна Планината Опашка Кочница Светла

Избор на купувачот