Карбонски Влакна Пред Усна Брадата Спојлер Престилка за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло GTI Hatchback 2013 2014 Автомобил Стил Р Стил
Ново

Карбонски Влакна Пред Усна Брадата Спојлер Престилка за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло GTI Hatchback 2013 2014 Автомобил Стил Р Стил

DEN 7991.00
DEN 8781.12

Во форма достапна за нарачката

Но, ако најдете било каков проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации . овој професионален вештини и carefulness е потребно. имаме строга КК пред секоја пратка . Ж : 2 KG
Пакување : Стандардна Картонска кутија со меур завиткани во внатрешноста
функција :
1. И ние не обезбеди сликарство услуга.4 L 1390 CC 85 Cu.4 L 1390 CC 85 Cu.Прецизност дупки,Слободни само прислушување завртки и 3 M лента вклучени
3.
2, П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод ?
A : нашите производи се навлажни јаглерод,што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод. (Ние препорачуваме да се направи инсталација во вас локална работилница. l4 ГАС DOHC Турбо/Supercharged за Фолксваген Поло 2014 GTI Hatchback 4-Врата 1. имаме строга КК пред секоја пратка .
1, П : дали Е ДАНОК се вклучени во цел полнење ?
A : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци.Fitment : за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Поло GTI Hatchback 2 Dr 4 Dr 2013-2014 година
2.Создадете нова икона изглед ,Одржување на возилото телото стабилност
Клиентите Прашање и Одговор
1, П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не ?
О : Доколку не се сигурни за fitment, ве молиме контактирајте го и испратете ни го вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики), тогаш ние ќе ги провери одговара или не.Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем,
ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати.П : колку данок што треба да се платат ?
А : Во Европска земја : сите предмети треба увозни давачки, што е 35-45 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура
Во САД на пазарот : сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000како што е нашата фактура износ ќе биде 200па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.
8955 контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Answer : ___________________________ Note :
Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа. l4 ГАС DOHC Турбо/Supercharged
спецификација :
Боја : Црна
Материјал : Јаглерод Влакна
Површина : 3*3 twill weaven
Инсталација : Со 3 M лента и завртки
Н. l4 ГАС DOHC Турбо/Supercharged за Фолксваген Поло 2013 GTI Hatchback 4-Врата 1.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили .4 L 1390 CC 85 Cu.Јасно грб 3 X3 twill ткаат јаглерод,сјајна површина
4.4 L 1390 CC 85 Cu. Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги.3 D дизајн,ЦПУ калапи за висок квалитет на јаглерод делови
5. l4 ГАС DOHC Турбо/Supercharged за Фолксваген Поло 2014 GTI Hatchback 2-Врата 1.)
Направи Модел Година Трим Моторот на Фолксваген Поло 2013 GTI Hatchback 2-Врата 1.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили .
3, П : сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство ?(НЕ за карбонски влакна)
A : Unpainted производ е priming сива или црна боја. За да се избегне боја разлика гребнатини и за време на испорака или инсталација, ние силно препорачуваме да го сликам во вашата локална автомобил измена продавница по инсталацијата.
Во Австралија пазарот : сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 AUD, како што е нашата фактура износ ќе биде 200 AUD ,па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.

Главните својства

Бренд Име:
HSPEED KSLINE
Автомобил модел:
за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло GTI Hatchback 2013 2014 година
Модел Година:
2013 2014 година
Име На Модел:
TJC-XI071
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
автоматскиот автомобил пред усна
Објектот Тежина:
7kg
Тип На Објект:
Браници

Избор на купувачот