Клучни Обликот Anklet 20cm Anklets Фабрика Цена 925 сребрен накит позлатен Anklets Мода Накит Солидна Сребро Anklet Л-A024
Ново

Клучни Обликот Anklet 20cm Anklets Фабрика Цена 925 сребрен накит позлатен Anklets Мода Накит Солидна Сребро Anklet Л-A024

DEN 108.00
DEN 113.28

Во форма достапна за нарачката


Големина на : 1.9 X0.7 CM Синџир должина : 20 CM+5 CM Тежина : 2.70 g

Главните својства

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
About 20cm+10cm
Стил:
Тренди
Обликотшема:
копче
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
Л-A024
Пол:
Унисекс
Материјал:
925 сребрен позлатен
is_customized:
печат (не се материјал):
925
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени

Избор на купувачот