INSTANTARTS Kawaii 3D Куче Chihuahua Печатење Момчиња Девојчиња Schoolbags Секојдневен Lap Top Ранци за Тинејџери Ученици Bookbags
Ново

INSTANTARTS Kawaii 3D Куче Chihuahua Печатење Момчиња Девојчиња Schoolbags Секојдневен Lap Top Ранци за Тинејџери Ученици Bookbags

DEN 828.00
DEN 1103.52

Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ NOTE :
Ние имаме многу видови на багаж покрива,
ако ви се допаѓа овие видови на багаж покрива,
можете да контактирате со нас,
ние можеме да ви испратиме линк за да купи.
ви благодариме.
За Да Ги Прилагодите 1. Можете да изберете сопствена слика во нашите производи.ве молиме контактирајте со нас; 2.Големина на слика треба повеќе од 1000x1000; 3. Откако ќе ни ги испратите слика,нашата дизајнерка ќе направат дизајни за вас во рок од 2 работни дена; 4.Откако ќе проверите дизајни,може да се одржи редот во линкови испраќаме кон вас;
Пад на Превозот и трговија на Големо и двата се Добредојдени 1. Ние обезбедуваме капка превозот serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава. 2. Ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au. 3. Се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас. 4. За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Повратни информации 1. 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини.ве молиме во вид преовладува. 2. Ако има некои други проблеми,ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори спорови.Ние ќе се реши во разумен начин. 3. Ако примите недостатоци или погрешно стоки,ве молиме да ги фотографиите за стоки и контактирајте со нас.Ние ќе испрати нови една за вас. 4. Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. 5. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации 6. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Главните својства

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Материјал Состав:
600D полиестер
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Висина:
44cm
Бренд Име:
instantarts
Објектот Должина:
28cm
Објектот Ширина:
13cm
Главен Материјал:
Полиестер
Пол:
Девојки
Објектот Тежина:
380g
Број На Модел На:
C
Објектот:
децата училишни торби
Тип:
3d печатење ранец за деца назад на училиште
погоден:
Основно училиште учениците bookbags
Пад на Превозот и трговија на Големо :
Добредојде
Обичај:
Yes
Стил:
куче училишни ранци за деца

Избор на купувачот