ERIKC F00V C01 037 Дизел Контрола Вентил F ooV C01 037 / F00VC01037 за Заеднички Железнички Инјектор 0 445 110 112 / 0 445 110 187
Ново

ERIKC F00V C01 037 Дизел Контрола Вентил F ooV C01 037 / F00VC01037 за Заеднички Железнички Инјектор 0 445 110 112 / 0 445 110

DEN 1056.00

Во форма достапна за нарачката


ERIKC F00 V C01 037 Дизел Контрола Вентил F oo V C01 037 / F00 VC01037 за Заеднички Железнички Инјектор 0 445 110 112 / 0 445 110 187
1. Производот се покаже :
2. Топла Производ листата :
За нас :
Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки. Покрај нашиот сопствен бренд "HAOTENG" и "DYD", ние сме, исто така, единствена агент на велика БРИТАНИЈА ERIKC ( поранешна ОЕМ фабриката на делови).
Со зголемувањето на светот авто емисии стандарди, пазарот на акции и барањата на CR производи со помала потрошувачка на енергија и пониски загадувањето ќе се зголемува од ден на ден. Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен. Во согласност со основниот концепт на заедничка корист, долгорочна соработка и заедничкиот развој, ние сме подготвени да се формира сојуз со искрени пријатели од целиот свет, работат заедно за да се создаде бизнис можности и да се направи нашите небото bluer!

Главните својства

Бренд Име:
ERIKC
За Возило Брендови/Модел:
Фиат
Материјал Тип:
Челик
is_customized:
yes
Објектот Должина:
13
Објект:
оригиналниот инјектор за гориво вентил F00VC01037
Модел Не:
заеднички железнички контрола вентил F 00V C01 037 , F00V C01 037
ОЕМ:
FooVC01037 , F ooV C01 037 , FooV C01 037
Одговараат за инјектор 1:
0 445 110 112 , 0 445 110 187
Одговараат за инјектор 2:
0445110112 , 0445110187 гориво injecctor
Бруто тежина:
45g/pc
Сертификат:
CE , ISO9001
Материјал:
High-speed челик
Автомобил Производител:
Заменлив
Одговараат за автомобил или мотор:
ФИА/T

Избор на купувачот