НОВИ училишни торби за момчиња торба за лаптоп деца ранец момчиња cartable деца ранци училиште кеси за тинејџери ранец bookbag
Ново

НОВИ училишни торби за момчиња торба за лаптоп деца ранец момчиња cartable деца ранци училиште кеси за тинејџери ранец bookbag

DEN 1633.00
DEN 1968.00

Во форма достапна за нарачката


започнете
крајот

Главните својства

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Шаблон Тип:
Писмо
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Стил:
Preppy Стил
Ранци Тип:
Softback
Бренд Име:
ZHIERNA
Главен Материјал:
Најлон
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Број На Модел На:
A020
Декорација:
Никој
Стил:
ортопедски schoolbag
Стилот 1:
Голем Капацитет

Избор на купувачот