4 LED Грешка Слободни Добредојдовте ВРАТАТА Светла За BMW E53 х5 00-06 E39 99-03 E52 Z8 00-03
Ново

4 LED Грешка Слободни Добредојдовте ВРАТАТА Светла За BMW E53 х5 00-06 E39 99-03 E52 Z8 00-03

DEN 1199.52

Во форма достапна за нарачката


4 LED Грешка Слободни Добредојдовте ВРАТАТА Светла За BMW E53 х5 00-06 E39 99-03 E52 Z8 00-03
На оваа листа се за две пар на 18 smd
LED грешка Слободни УЧТИВОСТ ВРАТАТА Светлина За BMW E53 х5 00-06 E39 99-03 E52 Z8 00-03
Собранието со домување објектив дизајниран различни од ОЕМ еден, тоа е повеќе погодна за LED емитуваат преку. OEM собранието домување објектив е дизајниран за халоген сијалица
Интегрирани ПРЕДВОДЕНИ од модулот и со светилка домување, собранието има адекватни простории за посебни електрично коло дизајн и топлина мијалник кој им овозможува ставање повеќе ПРЕДВОДЕНА за највисок светлината цел.
Собранието домување дизајн ги вклучува топлина мијалник за ослободување на топлина. Внатрешноста собранието температура е под 65 години ? = долг живот
Карактеристики :
Plug&Play лесна инсталација.
Додавање на акцент на вашите врати
18-LED дизајн секоја светилка. 3 X светлината
Не сијалица-out порака за предупредување порака
Боја : Супер Бела (7000 K)
Вук на : E53(00-06 Х5)
E39(95-03 5 Серија)
Z8(E52)(00-03)

Главните својства

Тип На Објект:
Табличка Светла
Температура На Боја:
5000K

Избор на купувачот