VISNXGI Висок Квалитет на Нови Зима и Топло, Панталони & Capris Жените СТП Кожа Дебели Сомот Водат Тенок Молив Панталони Еластична Панталони
Ново

VISNXGI Висок Квалитет на Нови Зима и Топло, Панталони & Capris Жените СТП Кожа Дебели Сомот Водат Тенок Молив Панталони Еластична

DEN 451.00
DEN 474.24

Во форма достапна за нарачката


Напомена :
1)со Оглед на големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 1-2cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел
2)друг компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите.
3)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL /UPS-от за слободни превозот.
4)3-20 денови можат да добијат парцели
Ве молиме чувајте го телефонот обременето . Имате било какви прашања не се двоумете да не контактирате . Ние го прават нашите најдобри за решавање на вас
Ви благодариме за вашата поддршка . Среќен шопинг!
1.100% Сосема Нов И Висок Квалитет
2.Ткаенини : стп кожа мека и еластична, во внатрешноста имаат плус кадифе.
3.За сезоната : есен,зима
Големина (cm) Половината Хип Должина Пред Crotch По Crotch Препорачуваме Тежина(kg) S 58-76 74-96 93 25 31 40-47.5 M 60-82 76-100 94 26 32 45-55 L 62-88 78-104 95 27 33 50-57.5 XL 64-98 80-110 96 28 34 55-65 2 XL 66-106 82-116 97 29 35 60-72.5
Големина На & Гаранција За Квалитет
Секој од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање.
Пет Ѕвездички Повратни Информации Барање
Секој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоа
и оставете го Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме .
Превозот
? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро.
? Ние Брод на Светот,
? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Плаќање
? Ние прифаќаме alipay тука.
? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др
Гаранција и Гаранција
?12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
? Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци.
Други Политики
?Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
? П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
? П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Бренд Име:
VISNXGI
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Faux Кожа
Половината Тип:
Средината
Должина:
Ankle-Length
Број На Модел На:
K1274
Ткаенина Тип:
Плетени
Дебелина:
Дебели
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
Сомот

Избор на купувачот