SUOTF Бокс Спортски Мерачи Возрасни Силикони Платно за Заби Четка за заби Тигар Muay Тајландски Заштита на забите, непцата штитови мма устата guard кутија
Ново

SUOTF Бокс Спортски Мерачи Возрасни Силикони Платно за Заби Четка за заби Тигар Muay Тајландски Заштита на забите, непцата штитови

DEN 228.00
DEN 240.00

Во форма достапна за нарачката

SUOTF Бокс Спортски Мерачи Возрасни Силикони Платно за Заби Четка за заби Тигар Muay Тајландски Заштита на забите, непцата штитови мма устата guard кутија
Здраво драги пријатели, ви благодариме за доаѓање! Посакувам вас и за вашето семејство, здравје, среќни секој ден!
1 кога за купување на стоки имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте ме, ако не сте сигурни дека ќе соодветна големина, ве молиме да ми кажете во време, јас ќе го изберат најсоодветен за својата големина за вас.
2 јас можете да изберете, ќе биде alibaba е официјален логистика, стоката се изгубени или не можат да пристигнат на време, системот автоматски ќе ви ги даде вашите пари назад, ова е најбезбедно логистички решенија, шкарт е дека логистика информации ажурирање полека, ве молиме остатокот увери чека!
3 најде по приемот на стоката се оштетени, за грешка при мерење, помалку превозот, превозот, производ испратени во ред, не се задоволни со квалитетот на производот, ве молиме контактирајте ме во време, се сеќавам ве молиме не двоумете се да контактирате со мене, не се спомене спорови, спорови само ќе се направи брзо се менуваат за да го реши проблемот на бавен, се сеќавам ве молиме контактирајте ме веднаш, јас ќе ви даде плаќање или замена на производот, ќе ви даде задоволителен одговор!
Ви посакувам среќен шопинг, јас во име на моето семејство, ви посакувам и на вашето семејство учење напредок, работата е мазна, бизнис е просперитетна!

Главните својства

Бренд Име:
suotf
Материјал:
Силика Гел
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Устата Guard
Тежина(кг):
0.03
Должина:
6.8
Дијаметар:
5.5
Заштита на забите:
протези
muay тајландски бокс:
мма
Бокс:
тигар muay тајландски
Санда:
MUAY ТАЈЛАНДСКИ
бокс за џвакање штитови:
Устата Guard
бокс устата guard:
mouthguard бокс
силиконска уста стражари:
устата чувари кутија
мма отворот:
бокс за џвакање
спортски устата guard:
мма устата guard
ги штити забите:
бокс mouthguard

Избор на купувачот