babzapleume Пролет Лето Детска Облека За Деца Моден Стил Т-маица+Фармерки Панталони Бебе Девојки Облека Сетови 2 ПАРЧИЊА Одговара BC1458
Ново

babzapleume Пролет Лето Детска Облека За Деца Моден Стил Т-маица+Фармерки Панталони Бебе Девојки Облека Сетови 2 ПАРЧИЊА Одговара

DEN 715.00
DEN 1430.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
BC1458
Шаблон Тип:
Шарени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Outerwear Тип:
Шорцеви
Пол:
Девојки
Бренд Име:
babzapleume
Sleeve Стил:
Редовни
детска облека:
девојки облека
девојки облека поставува:
децата облека
Облека Поставува:
бебе девојка облека
деца девојка облека:
бебе облека
детска облека девојки:
девојка облека
Девојки Облека:
Облека Сет
бебе облека девојка:
девојки сет
деца девојка облека:
девојка облека
девојки облека летото 2017:
децата облека
девојка постави облека:
бебе девојка облека

Избор на купувачот