CITALL КСУ-07317 Нови 14pcs Carburetor Хидрати Обнова Поправка Поставени Комплет одговара за Хонда CR125R 2000 2001
Ново

CITALL КСУ-07317 Нови 14pcs Carburetor Хидрати Обнова Поправка Поставени Комплет одговара за Хонда CR125R 2000 2001

DEN 633.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката

Нови Carburetor Хидрати Обнова Поправка Поставени Комплет одговара за Хонда CR125 R 2000-2001 " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Злато & Црно-Сребрен Материјал : Метал & Гума Производителот Дел Број : КСУ-07317 Објект се вклучени : 1 x carburetor поправка полнење 14 компјутери Компатибилен Со : одговара за Хонда CR125 R 2000-2001
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински " Опис На Производот Функција :
1) Според фабричките спецификации.
2) Совршено одговара на оригиналот.
3) Лесен за инсталација.
4) Стабилни карактеристики, висока сигурност. "Фото Шоу

Главните својства

Бренд Име:
CITALL
Тип на Лим Алатки:
Лим Алатки Сет
Лим Алатка За Удари Од Прекин:
14
боја:
злато,сребрена,црна
Материјал:
метал & гума
боја:
Злато & Black & Сребро.
Производителот Дел Број:
КСУ-07317
одговара 1:
за Хонда CR125R 2000 2001

Избор на купувачот