1 компјутер Тактички Стрелка Ласерски Понесе Очите Црвени ласерски Поглед Collimator Воена Airsoft Пушка за Стрелаштво Лов на птици Снимање
Ново

1 компјутер Тактички Стрелка Ласерски Понесе Очите Црвени ласерски Поглед Collimator Воена Airsoft Пушка за Стрелаштво Лов на

DEN 498.72

Во форма достапна за нарачката


Опис : Боја : Црна + Црвена Должина : 57 мм Главата Кол : 16 mm Опашка Кол : 3 мм Max Излез : Батерија Тип : 2x LR44 Копчето Ќелија (Не се Вклучени) Пакет се вклучени : 1 X Стрелка Ласерски Понесе Поглед
Сите налози се обработуваат и се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од плаќање избришани. Сите нарачки се испраќаат како клиент-choosed превозот метод. Ние не сме одговорни за услуга транзит време. Оваа информација е обезбедена од страна на превозот превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Имајте на ум дека транзит пати може да се разликуваат, особено во шпицот периоди (како што се празници). Ве молиме овозможи доволно време за испорака и контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет во рамките на проценетиот временски период. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса на вашата исплата е актуелна. Ако пратката се враќа поради адреса грешка, купувачот треба да плати дополнителни превозот надомест за да се добие тоа. Answer : ___________________________ Note : Увозни давачки и даноци не се вклучени во центарот цена или превозот цена. Ве молам, разберете дека таксите се наплаќаат од страна на вашата земја и да не се дополнителни превозот цена. Ако не е сигурен на вашата локална царинска такса, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние само можеме да прифатиме Alipay. Ако треба да се платат со други методи, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим. Враќа се прифатени во рок од 7 дена од датумот на породување за размена или продавница кредит. Предмети мора да биде во сосема нов и resellable состојба. Се врати превозот на трошоците да бидат покриени од страна на купувачот. Сите предмети купени од нашата продавница, кои се опфатени под производство гаранција за 14 дена од датумот на породување. Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораки за дополнителни информации за сите гаранции поврзани прашања. Можете слободно контактирајте со нашата служба за корисници тим во текот на работното време со кој било производ проблеми. Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации откако shippingment е потврдено. Ве молиме не заборавајте да ни даде позитивен ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите детални продавачот рејтингот. Ако не сте задоволни со вашата шопинг искуство со нас, ве молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да најдат најдобро решение за проблемот. Нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти со најдобра услуга на клиентите искуство е можно. Ве молиме контактирајте со нас без двоумење кога ќе ја добиете на секое прашање. Ви благодариме.

Главните својства

Употреба:
Лов
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Број На Модел На:
TP0583
Бренд Име:
МАК
боја:
црна + црвена
Должина:
57 mm
Глава Дијаметар:
16 мм
Опашката Дијаметар:
3 mm
Макс Излез:
< 5mW
Тип На Батерија:
2x LR44 Копчето Ќелија (Не се Вклучени)

Избор на купувачот