6Pcs Мека Мамки 8cm 4.6 g Риболов Намамат Силикони Мамка Гребло Опашка Iscas Artificiais Став Pesca Leurres Souples Shad Крап се Справи со
Ново

6Pcs Мека Мамки 8cm 4.6 g Риболов Намамат Силикони Мамка Гребло Опашка Iscas Artificiais Став Pesca Leurres Souples Shad Крап

DEN 161.00
DEN 229.92

Во форма достапна за нарачката


6 Pcs Мека Мамки 8cm 4.6 g Риболов Намамат Силикони Мамка Гребло Опашка Iscas Artificiais Став Pesca Leurres Souples Shad Крап се Справи со
Specications :
1.Бренд : Патување околу Риболов
2.Должина : 8cm
3.Тежина : 4.6 g
4.Материјал : Силикон
5.Опашка : Гребло/T опашка
6.Употреба : Море Риболов/Слатководни Риболовни
7.Риболов Група : Тексас Монтирам/Убодни Глава/Wracky Екипаж
8.Боја : 6 Colors како слика шоу,може светлина боја разлика
Пакет :
6 Pcs/Пакет Наредби обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, Epacket Пари ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производите купувачот нареди. Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа откако сте ги примиле производи. Ви благодариме!! Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети.

Главните својства

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Езерото,Езерцето Резервоар
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
патување околу риболов
Број На Модел На:
SL236
L:
8cm
Тежина:
4.6g
боја:
6Colors Како Слика Шоу
Материјал:
Силикони
Пакет:
6pcs/пакет

Избор на купувачот