Подводниот Свет Море Животинско Морска Ѕвезда Сопствен Чадор Водоотпорен Сонцето Ветер: Ткаенина Алуминиум Висок Квалитет На Количка За Чадор
Ново

Подводниот Свет Море Животинско Морска Ѕвезда Сопствен Чадор Водоотпорен Сонцето Ветер: Ткаенина Алуминиум Висок Квалитет

DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката

Големина : 25.6 инчен*13.8 инчен*21.7 инчен Зафати пластична рачка за фирма задржете 8 ребра направени од силна влакна за дополнителна поддршка Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал Сликата влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring Ние се гордееме со висок квалитет на нашите УВ заштита, ветер отпорни чадори Дизајниран да се вклопуваат внатре повеќето грб џебови tote торба, ранец, briefcase, ракавица за замрзнување на автомобил, итн - тоа е совршен за секојдневна или на патување. Никогаш не се фатени во дождот повторно! Го прави голем дар премногу! Брод Информации : 1.Ве молиме Проверете ја вашата адреса е во можност да ја прими писмо.Обично се Потребни околу 14-35 дена . Некои земји ќе потрае повеќе од 35 дена 2.Обично Ние Брод цел од страна на E Пакет , За Нас Земја, Тоа само ќе трае околу 2 недели .Било да се збуни, pls ве молиме Контактирајте со НАС,Ви Благодариме. Повратни информации : 1.ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК е многу важно за нас. Ве молиме контактирајте со нас во времето ако не сте задоволни со точка 2.Негативни повратни информации не може да го реши проблемот,треба да му кажете ни проблеми,Па ние може да го поправам и да бидете среќни

Главните својства

Тип:
Чадори
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Шема:
Три-виткање Чадор
Функција:
Виткање
Панел Материјал:
вез ткаенина
Возрасна Група:
Возрасни лица
Големина:
One Size
Производот:
Сончево и Врнежлив Чадор
Број На Модел На:
FHG
Бренд Име:
FGHGF
Материјал:
Полиестер

Избор на купувачот