Фацетирани Природно Чиста Црна Оникс Ахат Рамен Овална Камен Лабава Монистра 6x8mm 8x10mm 8x12mm 10x14mm 12x16mm 13x18mm 15x20mm 18x25mm
Ново

Фацетирани Природно Чиста Црна Оникс Ахат Рамен Овална Камен Лабава Монистра 6x8mm 8x10mm 8x12mm 10x14mm 12x16mm 13x18mm 15x20mm

DEN 1214.00
DEN 1320.00

Во форма достапна за нарачката


Фацетирани Природно Чиста Црна Оникс Ахат Камен Рамен Јајцето Лабава Монистра
Опис : Добар Квалитет!
Материјал Природни Црна Оникс Ахат
Боја
како слики
Големина
6x8 / 8x10 / 8x12 / 10x14 / 12x16 / 13x18/ 15x20/ 18x25
Повеќе Детали
5 насоки по многу (38cm должина на влакно)
За Производите
Квалитет гарантиран - Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Фотографии Белешки - Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..
Големина на Белешки - неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.
Марко 1. Времето за испорака поради локалните обичаи,некои строги земјата ќе ви го одложи за неколку дена.
Марко 2. Кои сакаат испорака итно,pls одберете брзо се изразат како DHL и некои други..
Марко 3. Со цел да се осигура ќе добијат парцели без должност,ние обично се изјасни како "подарок", со мала количина вредност..Ако имате посебни барања од вредност,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!
Се Враќа Политика
Ние обезбедуваме бесплатен 10 дена гаранција за предмети.
Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Како да се Врати
Чекор 1. Контактирајте со нас преку е-мејл или порака центар.
Чекор 2. Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот.
Чекор 3. Овластување за да се вратите на објектот ќе се издаде.
Чекор 4. Враќање на ставката за согласи на размена или наплата.
Марк. Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата
објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми,pls се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.ние ќе направиме се најдобро
да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

Објектот Дијаметар:
12x16mm, 6x8mm, 13x18mm, 8x10mm, 15x20mm, 8x12mm, 10x14mm, 18x25mm
Бренд Име:
Flourishbeads
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Главниот Камен:
Ахат
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
круг лабава монистра
Објектот Тежина:
20
Certificate Type:
GDTC
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна

Избор на купувачот