JURAN 2018 НОВА ЖЕШКА Благородна Earings Жените Мода Dangle Обетки Нови Пристигнување Бренд Кристал Капка Earring За Топката Партија P1407
Ново

JURAN 2018 НОВА ЖЕШКА Благородна Earings Жените Мода Dangle Обетки Нови Пристигнување Бренд Кристал Капка Earring За Топката

DEN 151.00
DEN 201.60

Во форма достапна за нарачката


Топла Продажба ID : 3912 us$ 2.60 /парче us$ 2.42 /парче us$ 3.87 /парче us$ 2.00 /парче us$ 1.80 /парче us$ 1.40 /парче us$ 2.14 /парче us$ 4.20 /парче us$ 3.50 /парче us$ 2.15 /парче us$ 2.39 /парче us$ 2.50 /парче us$ 2.60 /парче us$ 4.30 /парче us$ 4.50 /парче us$ 3.00 /парче us$ 3.66 /парче us$ 3.65 /парче us$ 3.79 /парче us$ 1.12 /парче us$ 4.97 /парче us$ 3.50 /парче us$ 3.15 /парче us$ 3.80 /парче

Главните својства

Бренд Име:
juran
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
P1407
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични

Избор на купувачот