10 компјутери Мини големина Кабуки Четка Шминка Четка Поставите Фондацијата Сенки во Прав Maquiagem Козметика, Шминка Четки убавина Алатка Колекции
Ново

10 компјутери Мини големина Кабуки Четка Шминка Четка Поставите Фондацијата Сенки во Прав Maquiagem Козметика, Шминка Четки убавина

DEN 216.00

Во форма достапна за нарачката


10 компјутери Мини големина Кабуки Четка Шминка Четка Поставите Фондацијата Сенки во Прав Maquiagem Козметика, Шминка Четки убавина Алатка
левата страна е голема ставка , десната страна е мини објект
Информација за производот : ( оваа цена НЕ се ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ , ОВА Е МИНИ ОБЈЕКТ ) (Ако не и се допаѓа , ве молиме да не го купите , ви благодариме )
тежина : околу 110gram
големина : 13-15cm ( не голема големина )
боја : како на сликата
( информации можеби има малку различни , се надевам дека може да се разбере )

Главните својства

Тип На Објект:
Шминка Четка
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Рачка Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
10pcs кабуки четка во собата
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Големина:
10pcs makeup brush set
Количина:
10pcs фондацијата меша четка
Бренд Име:
S-Мува
10pcs кабуки четка во собата:
10pcs Шминка Четки Сет
професионална шминка четка во собата:
Maquiagem Убавина алатка
Фондацијата Сенки Во Прав :
Фондацијата Сенки во Прав blender четка
козметика, шминка четки:
Кабуки Четка Алатка

Избор на купувачот