KNL ХОБИ Vogager Модел TE044 втората Светска Војна анти - тенк челик дијамант во облик на метал отпорен на парчиња
Ново

KNL ХОБИ Vogager Модел TE044 втората Светска Војна анти - тенк челик дијамант во облик на метал отпорен на парчиња

DEN 1362.72

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот