XWL 12M/Многу 10.5 см Широк Кристал Монистра Завеса Чипка Додатоци DIY Светилка Троседот Valance Фаза Оркестарот Чипка Намали Tassel Работ Лента
Ново

XWL 12M/Многу 10.5 см Широк Кристал Монистра Завеса Чипка Додатоци DIY Светилка Троседот Valance Фаза Оркестарот Чипка Намали

DEN 2056.00
DEN 2741.76

Во форма достапна за нарачката


метар
XWL 12 M/Многу 10.5 см Широк Кристал Монистра Завеса Чипка Додатоци DIY Светилка Троседот Valance Фаза Оркестарот Чипка Намали Tassel Работ Лента
Опис :
Материјал : P olyester&Кристал монистра
Ширина : За 10.5 см/4.13"
Боја : 8 боја за да изберете
Пакет : 12 M/Многу
Користете Завеса,светилки и домашна декорација.
100% сосема нов и висок квалитет.
Висок квалитет и добра цена за вас.
Напомена :
1.Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединечен мониторинг,големината однесуваат на детален опис.
2.На производи се вештачки пакување,поединечни производи ќе имаат мала грешка,секој волумен arround 0.5 m грешка. Ви благодариме за вашето разбирање.
Детали шоу

Главните својства

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
About 10.5cm
Декорација:
Монистра
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Број На Модел На:
XWL112050
Техника:
Плетенка
Материјал:
100% Полиестер
Должина:
12M/lot
боја:
8 боја

Избор на купувачот