Универзална 4Color Континуирано Мастило Снабдување CISS Систем за полнење со целосна accessaries најголемиот дел мастило во резервоарот за EPSON XP-202 XP202 XP-302 Печатач
Ново

Универзална 4Color Континуирано Мастило Снабдување CISS Систем за полнење со целосна accessaries најголемиот дел мастило во резервоарот

DEN 1024.32

Во форма достапна за нарачката


Мастило кертриџ Бр. : T1771 BK ,T1772 C,T1773 M,T1774 Y
Мастило за јачина : 80 ML
Компатибилен печатач Бр. : За EPSON Изразување Дома XP30 102 202 302 402
Боја : Б.К/C/Y/M

Главните својства

Број На Модел На:
За EPSON XP-202 XP202 XP-302
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Epson
Компатибилен Печатач Тип:
инк-џет печатач
Тип:
Континуирано Мастило Снабдување Систем
Тип:
Континуирано Мастило Снабдување Систем
Кертриџ за Статус:
Празен, без мастило
Функција:
Компатибилен
Обоени:
Yes
со чип:
Со автоматско ресетирање на чипови
боја:
Б.К/C/M/Y
Кертриџ Број На Модел На:
T1771BK ,T1772C,T1773M,T1774Y
компатибилен печатач модел :
За Epson Изразување Дома XP30 102 202 302 402
тип на мастило:
Може да се компатибилни со боја на мастило и пигмент мастило
Ве Молиме Имајте На Ум:
Ве молиме потврдете го вашиот патрон модел

Избор на купувачот