Висок квалитет на мотоцикл вратило за Malaguti Crosser CR1 50
Ново

Висок квалитет на мотоцикл вратило за Malaguti Crosser CR1 50

DEN 3167.52

Во форма достапна за нарачката


Висок квалитет на мотоцикл вратило за Malaguti Crosser CR1 50
Спецификација :
Висок квалитет на мотоцикл вратило за : Malaguti Crosser CR1 50
Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор.
Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена.

Главните својства

Тип На Објект:
Crankshafts
Објектот Тежина:
1.5kg
Специјални Функции:
Започнете
Име На Модел:
CR1 50
Објектот Дијаметар:
20cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Должина:
30cm
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Зафатнина (ml):
50CC
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
Материјал Тип:
Челик
Објектот Висина:
15cm

Избор на купувачот